Čističe podrážek Heute

Čistění podrážek pracovních bot je možné suchým i mokrým procesem. Německá společnost Heute s více než stoletou tradicí vyrábí mobilní průchozí systémy na mechanickém principu čistění nebo elektrické čističky s rotačními kartáči.

Mobilní průchozí systém StepGate

Systém vyrobený z nerezové oceli je určený k čistění podrážek v průchozích prostorách na špínu citlivých provozů, a tím také k zajištění vyšší bezpečnosti pracovníků.

Při použití jsou podrážky čištěny jak mechanickým pohybem speciálně tvarovaných kartáčů, tak kapalinou umístěnou v úložné vaně. Jako čistící kapalinu je možné použít libovolný čistící roztok nebo dezinfekci. Postranní madla slouží jako bezpečnostní opora a zábrana proti nesprávnému nebo nedbalému používání. Uživatel je tedy vždy donucen k využití potřebného prostoru pro dostatečné očistění obuvi.

Také efektivně snižuje množství kapaliny na podrážkách bot. Toho je dosaženo ultra absorpční a vysoce odolnou tkaninou DryPad. Není potřebný zdroj energie ani vody.

Elektrické čističky s rotačními kartáči

Čistící jednotky Solamat 90/100/200 mají protichůdně běžící kartáče, které jsou určeny k čistění podrážek a(nebo) vrchní části obuvi. Nečistoty následně padají do zásuvky ve spodní části stroje. Vyšší verze je vybavena přídavným odsáváním a filtračním systémem. Kompaktní design, ergonomické madlo a hladký chod při provozu díky speciálnímu řemenovému pohonu.

Více informací najdete na www.heute-solecleaning.com 

Máte zájem o naši čisticí techniku?

Kontaktujte nás a probereme spolu vaše dotazy a požadavky…